Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Fall

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Fall

Becky dhe Hunter, dy shoqe të ngushta do ta gjejnë veten në majën e një kulle radioje prej 600 metër lartësi.

Titulli origjinal: Fall
Filmi fillon: 15.09.2022
Zgjatja e filmit: 107 Minuta
Shteti/Viti: USA/2022
Lloji: Triller
Aktorë: Grace Caroline Currey, Virginia Gardner, Jeffrey Dean Morgan
Regjisori: Scott Mann
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Becky dhe Hunter, dy shoqe të ngushta do ta gjejnë veten në majën e një kulle radioje prej 600 metër lartësi.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu