Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Extinct

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Extinct

Op dhe Ed udhëtojnë aksidentalisht në kohë nga Ishujt Galapagos në 1835 në Shangain e sotëm. Ata bëjnë rrugën e tyre nëpër qytet në konfuzion dhe bëjnë zbulimin e tmerrshëm se speciet të cilave u përkasin u zhdukën menjëherë pas.

Titulli origjinal: Extinct
Filmi fillon: 06.10.2022
Zgjatja e filmit: 84 Minuta
Shteti/Viti: CHN, USA/2021
Lloji: Animacion, Komedi, Aventure
Aktorë: Adam Devine, Rachel Bloom, Ken Jeong, Zazie Beetz
Regjisori: David Silverman, Raymond S. Persi
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Op dhe Ed udhëtojnë aksidentalisht në kohë nga Ishujt Galapagos në 1835 në Shangain e sotëm. Ata bëjnë rrugën e tyre nëpër qytet në konfuzion dhe bëjnë zbulimin e tmerrshëm se speciet të cilave u përkasin u zhdukën menjëherë pas.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu