Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Expend4bles

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Expend4bles

Të armatosur me çdo armë të mundshme, Expendables janë linja e fundit e mbrojtjes në botë dhe skuadra që thirret kur nuk ka më opsione.

Titulli origjinal: The Expendables 4
Filmi fillon: 21.09.2023
Zgjatja e filmit: 103 Minuta
Shteti/Viti: USA/2023
Lloji: Aksion, Aventure, Triller
Aktorë: Jason Statham, Curtis '50 Cent' Jackson, Megan Fox, Sylvester Stallone, Dolph Lundgren
Regjisori: Scott Waugh

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Të armatosur me çdo armë të mundshme, Expendables janë linja e fundit e mbrojtjes në botë dhe skuadra që thirret kur nuk ka më opsione.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu