Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Evil Dead Rise

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Evil Dead Rise

Një grua e gjen veten në një luftë për jetën e saj kur një libër i lashtë sjell në jetë demonë gjakatarë që kërcënojnë jetën dhe familjen e saj.

Titulli origjinal: Evil Dead Rise
Filmi fillon: 20.04.2023
Zgjatja e filmit: 97 Minuta
Shteti/Viti: USA/2023
Lloji: Horror
Aktorë: Alyssa Sutherland, Lily Sullivan, Morgan Davies, Gabrielle Echols, Nell Fisher
Regjisori: Lee Cronin
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një grua e gjen veten në një luftë për jetën e saj kur një libër i lashtë sjell në jetë demonë gjakatarë që kërcënojnë jetën dhe familjen e saj.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu