Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Eternals

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Eternals

Historia e "The Eternals" vazhdon; një racë e qenieve të pavdekshme që kanë jetuar në Tokë dhe i kanë dhënë formë historisë se saj dhe civilizimit.

Titulli origjinal: Eternals
Filmi fillon: 04.11.2021
Zgjatja e filmit: 157 Minuta
Shteti/Viti: USA/2020
Lloji: Aksion, Aventure, Fantazi
Aktorë: Richard Madden, Kumail Nanjiani, Lauren Ridloff, Brian Tyree Henry, Salma Hayek
Regjisori: Chloé Zhao
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 3D
  • Digital 2D

Përmbajtja

Historia e "The Eternals" vazhdon; një racë e qenieve të pavdekshme që kanë jetuar në Tokë dhe i kanë dhënë formë historisë se saj dhe civilizimit.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu