Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Escape Room

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Escape Room

Gjashtë të panjohur e gjejnë veten në rrethana që janë jashtë kontrollit të tyre dhe duhet të tregohen të mprehtë për të mbijetuar.

Titulli origjinal: Escape Room
Filmi fillon: 07.02.2019
Zgjatja e filmit: 100 Minuta
Shteti/Viti: USA/2019
Lloji: Fantazi, Triller
Aktorë: Deborah Ann Woll, Tyler Labine, Taylor Russell
Regjisori: Adam Robitel
Distributori: Continental film

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Gjashtë të panjohur e gjejnë veten në rrethana që janë jashtë kontrollit të tyre dhe duhet të tregohen të mprehtë për të mbijetuar.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu