Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Epoka e artë (Balet), Bolshoi, 2019

Epoka e artë (Balet), Bolshoi, 2019

Në një qytet bregdetar ku bizneset dhe mafia po lulëzojnë, kabareja Epoka e Artë është streha e preferuar e natës për kërcimtarët, banditët dhe festuesit e rinj, ku peshkatari i ri Boris bie në dashuri me Ritën, një vallëtare të bukur, por gjithashtu mikeshë e një gangster të qytetit…

Titulli origjinal: The Golden Age, Moscow Bolshoi, 2019
Filmi fillon: 07.04.2019
Zgjatja e filmit: 140 Minuta
Shteti/Viti: RUS/2019
Lloji: Balet
Aktorë: Nina Kaptsova (Rita), Ruslan Skvortsov (Boris), Mikhail Lobukhin (Yashka) and Ekaterina Krysanova (Lyuska)
Regjisori: Dmitri Shostakovich / Yuri Grigorovich
Distributori: Cikanek management

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Në një qytet bregdetar ku bizneset dhe mafia po lulëzojnë, kabareja Epoka e Artë është streha e preferuar e natës për kërcimtarët, banditët dhe festuesit e rinj, ku peshkatari i ri Boris bie në dashuri me Ritën, një vallëtare të bukur, por gjithashtu mikeshë e një gangster të qytetit…

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu