Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Ego

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Ego

Filmi paraqet dramat e rinisë sonë me përpjekjet dhe sakrificat që shpesh janë të kushtëzuara nga problemet ne familje, si dhe egoja apo kokëfortësia personale për të mos u kthyer pas për gjërat që ndodhin. Në qytetin e mbushur plot drogë e alkol me një jetë nate të shthurur, një i ri është i papërgatitur që prej pasionit dhe adrenalinës së momentit me vajzën e gabuar, ngatërrohet me bandat e krimit në qytet. I dhunuar nga ata dhe pa e menduar gjatë rrezikun si dhe përballë faktit për shpëtimin e babait që është në rrezik për jetën, pranon bashkëpunimin me biznesmenin e fortë, I cili ofron çdo gjë vetëm që djali i tij i vetëm, kriminel, t'i largohet kësaj rruge pa krye. Gjatë punëve të pista që bën njëkohësisht kalon dhe netë pafund pasioni me femra derisa vjen dita që dashurohet me vajzën që familja e tij ëndërron. Një dashuri që fillon e kushtëzuar nga mentaliteti familjar.

Titulli origjinal: Ego
Filmi fillon: 09.02.2023
Zgjatja e filmit: 114 Minuta
Shteti/Viti: ALB/2022
Lloji: Aksion, Dramë, Krim
Aktorë: Viktor Zhusti, Rajmonda Bulku, Bujar Asqeriu, Sokol Angjeli, Zamira Kita, Mehdi Malkaj, Natasha Sela, Drilon Hoxha, Xhulia Musagalliu, Evi Imami, Klark Morinaj
Regjisori: Drilon Hoxha
Distributori: Papadhimitri Film Production

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Filmi paraqet dramat e rinisë tonë me përpjekjet dhe sakrificat që shpesh janë të kushtëzuara nga problemet neëfamilje, si dhe egoja apo kokëfortësia personale për të mos u kthyer pas për gjërat që ndodhin. Në qytetin e mbushur plot drogë e alkol me një jetë nate të shthurur, një i ri është i papërgatitur që prej pasionit dhe adrenalinës së momentit me vajzën e gabuar, ngatërrohet me bandat e krimit në qytet. I dhunuar nga ata dhe pa e menduar gjatë rrezikun si dhe përballë faktit për shpëtimin e babait që është në rrezik për jetën, pranon bashkëpunimin me biznesmenin e fortë, I cili ofron çdo gjë vetëm që djali i tij i vetëm, kriminel, t'i largohet kësaj rruge pa krye. Gjatë punëve të pista që bën njëkohësisht kalon dhe netë pafund pasioni me femra derisa vjen dita që dashurohet me vajzën që familja e tij ëndërron. Një dashuri që fillon e kushtëzuar nga mentaliteti familjar.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu