Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

2 Gisht Mjaltë 2

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

2 Gisht Mjaltë 2

Aventurat e çiftit tonë të preferuar, Ervin dhe Ema, vazhdojnë në jetën pas martesës. Këtë herë, ata nisen për pushime familjare në Turqi, por ngatërrojnë biletat e avionit dhe përfundojnë në aeroportin e gabuar.

Titulli origjinal: Dy Gisht Mjaltë 2
Filmi fillon: 14.02.2024
Zgjatja e filmit: 103 Minuta
Shteti/Viti: ALB/2024
Lloji: Komedi
Aktorë: Ermal Mamaqi, Elvana Gjata, Bujar Asqeriu, Natasha Sela, Marjana Kondi, Fidel Kourouma, Elson Bajrakurtaj, Klea Coli, Sejfulla Myftari, Dashnor Diko, Xhevahir Zeneli, Sheki Useini, Belinda Dragoti, Bledi Mane, Joel Mamaqi, Samuele Vargu, Erjon Veliaj
Regjisori: Ermal Mamaqi
Distributori: Ermal Mamaqi Production

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Aventurat e çiftit tonë të preferuar, Ervin dhe Ema, vazhdojnë në jetën pas martesës. Këtë herë, ata nisen për pushime familjare në Turqi, por ngatërrojnë biletat e avionit dhe përfundojnë në aeroportin e gabuar.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu