Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Një hajdut dhe një grup aventurierësh nisin një kërkim epik për të gjetur një relike të humbur, por gjërat shkojnë keq dhe situata bëhet e rrezikshme kur përplasen me njerëzit e gabuar.

Titulli origjinal: Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
Filmi fillon: 30.03.2023
Zgjatja e filmit: 134 Minuta
Shteti/Viti: USA/2023
Lloji: Aventure, Aksion
Aktorë: Chris Pine, Justice Smith, Michelle Rodriguez, Regé-Jean Page, Sophia Lillis
Regjisori: John Francis Daley, Jonathan Goldstein
Distributori: Constantin Film

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një hajdut dhe një grup aventurierësh nisin një kërkim epik për të gjetur një relike të humbur, por gjërat shkojnë keq dhe situata bëhet e rrezikshme kur përplasen me njerëzit e gabuar.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu