Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Dune: Part Two

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Dune: Part Two

Paul Atreides bashkohet me Chanin dhe Fremen ndërsa kërkon hakmarrje kundër komplotistëve që shkatërruan familjen e tij.

Titulli origjinal: Dune: Part Two
Filmi fillon: 29.02.2024
Zgjatja e filmit: 166 Minuta
Shteti/Viti: CAN, USA/2023
Lloji: Aksion, Dramë, Aventure
Aktorë: Florence Pugh, Rebecca Ferguson, Timothée Chalamet, Zendaya, Austin Butler
Regjisori: Denis Villeneuve
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Paul Atreides bashkohet me Chanin dhe Fremen ndërsa kërkon hakmarrje kundër komplotistëve që shkatërruan familjen e tij.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu