Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Dune: Part One

Dune: Part One

Përshtatja në film e novelës fantastiko-shkencore e autorit Frank Herbert, e cila flet për djalin e një familjeje fisnike, të cilit i besohet mbrojtja e elementit më të vlefshëm dhe më jetik në galaktikë.

Titulli origjinal: Dune
Filmi fillon: 08.02.2024
Zgjatja e filmit: 155 Minuta
Shteti/Viti: CAN, HUN, USA/2020
Lloji: Aventure, Dramë, Fantazi
Aktorë: Rebecca Ferguson, Timothée Chalamet, Jason Momoa, Josh Brolin, Stellan Skarsgård
Regjisori: Denis Villeneuve
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Përshtatja në film e novelës fantastiko-shkencore e autorit Frank Herbert, e cila flet për djalin e një familjeje fisnike, të cilit i besohet mbrojtja e elementit më të vlefshëm dhe më jetik në galaktikë.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu