Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Dreambuilders

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Dreambuilders

Minna, një vajzë e re, keqpërdor aftësinë e saj për të krijuar dhe kontrolluar ëndrrat e njerëzve, që t'i japë një mësim motrës së saj të besdisshme.

Titulli origjinal: Drømmebyggerne
Filmi fillon: 11.11.2021
Zgjatja e filmit: 81 Minuta
Shteti/Viti: DNK/2020
Lloji: Animacion, Aventure, Familjar
Regjisori: Kim Hagen Jensen
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Minna, një vajzë e re, keqpërdor aftësinë e saj për të krijuar dhe kontrolluar ëndrrat e njerëzve, që t'i japë një mësim motrës së saj të besdisshme.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu