Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Don't Breathe 2

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Don't Breathe 2

Ky vazhdim vendoset në vitet pas pushtimit vdekjeprurës të shtëpisë, ku Norman Nordstrom (Stephen Lang) jeton i vetmuar dhe tërësisht i tërhequr, deri në momentin që e kaluara e tij e errët rikthehet dhe ai duhet të përballet me mëkatet e tij.

Titulli origjinal: Don't Breathe 2
Filmi fillon: 30.09.2021
Zgjatja e filmit: 98 Minuta
Shteti/Viti: USA/2021
Lloji: Horror
Aktorë: Stephen Lang, Brendan Sexton III, Madelyn Grace, Steffan Rhodri, Stephanie Arcila
Regjisori: Rodo Sayagues
Distributori: Continental film

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Ky vazhdim vendoset në vitet pas pushtimit vdekjeprurës të shtëpisë, ku Norman Nordstrom (Stephen Lang) jeton i vetmuar dhe tërësisht i tërhequr, deri në momentin që e kaluara e tij e errët rikthehet dhe ai duhet të përballet me mëkatet e tij.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu