Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Doctor Strange

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Doctor Strange

Një neurokirurg me një karrierë të shkatërruar niset për të ndrequr duart e tij dhe e gjen veten duke mbrojtur botën nga kërcënime të dimensioneve të ndryshme.

Titulli origjinal: Doctor Strange
Filmi fillon: 03.11.2016
Zgjatja e filmit: 115 Minuta
Shteti/Viti: USA/2016
Lloji: Aksion, Fantazi
Aktorë: Benedict Cumberbatch, Chiwetel Ejiofor, Tilda Swinton, Rachel McAdams
Regjisori: Scott Derrickson
Distributori: 2i Film d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D
  • Digital 3D

Përmbajtja

Një neurokirurg me një karrierë të shkatërruar niset për të ndrequr duart e tij dhe e gjen veten duke mbrojtur botën nga kërcënime të dimensioneve të ndryshme.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu