Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Devotion

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Devotion

Një dyshe pilotësh luftarakë të marinës amerikane rrezikojnë jetën e tyre gjatë Luftës Koreane dhe bëhen ndër "krahët" më të famshëm të Marinës.

Titulli origjinal: Devotion
Filmi fillon: 23.02.2023
Zgjatja e filmit: 138 Minuta
Shteti/Viti: USA/2022
Lloji: Aksion, Dramë, Film lufte
Aktorë: Jonathan Majors, Glen Powell, Serinda Swan, Thomas Sadoski, Joseph Cross, Emily Brinks, Spencer Neville, Daren Kagasoff
Regjisori: J.D. Dillard
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një dyshe pilotësh luftarakë të marinës amerikane rrezikojnë jetën e tyre gjatë Luftës Koreane dhe bëhen ndër "krahët" më të famshëm të Marinës.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu