Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Derë e hapur

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Derë e hapur

Një vajzë shtatzënë e pamartuar dhe motra e saj e madhe përpiqen të gjejnë një burrë për t'u shtirur si bashkëshorti i saj, përpara se të takohen me babain e tyre strikt e tradicional.

Titulli origjinal: Derë e hapur
Filmi fillon: 10.10.2019
Zgjatja e filmit: 78 Minuta
Shteti/Viti: ALB, ITA, RKS, MKD/2019
Lloji: Dramë
Aktorë: Luli Bitri, Jonida Vokshi, Maxwell Guzja, Sotiraq Bratko, Guljelm Radoja, Elidon Aliko, Visar Vishka, Jorgaq Tushe, Andi Begolli
Regjisori: Florenc Papas
Distributori: Bunker Film +

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një vajzë shtatzënë e pamartuar dhe motra e saj e madhe përpiqen të gjejnë një burrë për t'u shtirur si bashkëshorti i saj, përpara se të takohen me babain e tyre strikt e tradicional.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu