Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Demonic

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Demonic

Një grua lëshon demonë të tmerrshëm kur zbulohen forca të mbinatyrshme në rrënjën e një marrëdhënieje të përçarë, dhjetra vjeçare, midis saj dhe të ëmës.

Titulli origjinal: Demonic
Filmi fillon: 23.09.2021
Zgjatja e filmit: 104 Minuta
Shteti/Viti: CAN/2021
Lloji: Horror
Aktorë: Carly Pope, Terry Chen, Nathalie Boltt
Regjisori: Neill Blomkamp
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një grua lëshon demonë të tmerrshëm kur zbulohen forca të mbinatyrshme në rrënjën e një marrëdhënieje të përçarë, dhjetra vjeçare, midis saj dhe të ëmës.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu