Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training

Titulli origjinal: Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba: To the Hashira Training
Filmi fillon: 22.02.2024
Zgjatja e filmit: 104 Minuta
Shteti/Viti: JPN/2024
Lloji: Anime
Regjisori: Haruo Sotozaki
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Bazuar nga manga e Demon Slayer, filmi vazhdon historinë e personazhit kryesor Tanjiro, i cili i nënshtrohet stërvitjes rigoroze me Hashira Himejima, në përpjekjen e tij për t'u bërë Hashira dhe për tu hakmarrë ndaj demonit qe vrau familjen e tij. Tanjiro i nënshtrohet stërvitjes rigoroze me Stone Hashira, Himejima, në përpjekjen e tij për t'u bërë Hashira. Ndërkohë, Muzan vazhdon të kërkojë për Nezukon dhe Ubuyashikin.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu