Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Daisy Quokka: World's Scariest Animal

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Daisy Quokka: World's Scariest Animal

Një "Quokka" jashtëzakonisht e adhurueshme dhe përjetësisht optimiste, e quajtur Daisy, ka një ëndërr të pamundur - të fitojë 'Lojërat më të frikshme në botë'.

Titulli origjinal: Daisy Quokka: World's Scariest Animal
Filmi fillon: 09.02.2023
Zgjatja e filmit: 88 Minuta
Shteti/Viti: AUS/2020
Lloji: Animacion
Regjisori: Ricard Cussó
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një "Quokka" jashtëzakonisht e adhurueshme dhe përjetësisht optimiste, e quajtur Daisy, ka një ëndërr të pamundur - të fitojë 'Lojërat më të frikshme në botë'.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu