Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

DC League of Super-Pets

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

DC League of Super-Pets

Krypto Super-Dog dhe Superman janë miqtë më të mirë të pandashëm, që ndajnë të njëjtat superfuqi dhe luftojnë krimin krah për krah në Metropolis. Sidoqoftë, Krypto duhet të zotërojë fuqitë e tij për një mision shpëtimi kur Supermeni rrëmbehet.

Titulli origjinal: DC League of Super-Pets
Filmi fillon: 28.07.2022
Zgjatja e filmit: 106 Minuta
Shteti/Viti: USA/2022
Lloji: Animacion, Aksion
Regjisori: Jared Stern
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Krypto Super-Dog dhe Superman janë miqtë më të mirë të pandashëm, që ndajnë të njëjtat superfuqi dhe luftojnë krimin krah për krah në Metropolis. Sidoqoftë, Krypto duhet të zotërojë fuqitë e tij për një mision shpëtimi kur Supermeni rrëmbehet.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu