Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Cry Macho

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Cry Macho

Një yll rodeo dhe mbarështues kuajsh merr përsipër të sjellë djalin e vogël të një burri në shtëpi dhe larg mamasë së tij alkoolike. Në udhëtimin e tyre, kalorësi gjen shpengim duke i mësuar djalit se çfarë do të thotë të jesh njeri i mirë.

Titulli origjinal: Cry Macho
Filmi fillon: 16.09.2021
Shteti/Viti: USA/2021
Lloji: Dramë
Aktorë: Clint Eastwood, Dwight Yoakam, Fernanda Urrejola, Eduardo Minett
Regjisori: Clint Eastwood
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një yll rodeo dhe mbarështues kuajsh merr përsipër të sjellë djalin e vogël të një burri në shtëpi dhe larg mamasë së tij alkoolike. Në udhëtimin e tyre, kalorësi gjen shpengim duke i mësuar djalit se çfarë do të thotë të jesh njeri i mirë.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu