Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Cruella

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Cruella

Filmi "Cruella", vendosur në Londrën e viteve 1970 gjatë revolucionit të Punk Rock, ndjek Estelën e re, një vajzë dinake dhe krijuese, e vendosur për ta bërë veten një stiliste të famshme.

Titulli origjinal: Cruella
Filmi fillon: 27.05.2021
Zgjatja e filmit: 134 Minuta
Shteti/Viti: USA/2021
Lloji: Aventure, Familjar, Komedi
Aktorë: Emma Stone, Emma Thompson, Paul Walter Hauser, Emily Beecham, Joel Fry
Regjisori: Craig Gillespie
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Filmi "Cruella", vendosur në Londrën e viteve 1970 gjatë revolucionit të Punk Rock, ndjek Estelën e re, një vajzë dinake dhe krijuese, e vendosur për ta bërë veten një stiliste të famshme.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu