Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Come Away

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Come Away

Kur vëllai i tyre i madh vdes, Peter dhe Alice përpiqen të shpëtojnë prindërit e tyre nga dëshpërimi, derisa ata detyrohen të zgjedhin midis shtëpisë dhe imagjinatës. Duke përgatitur kështu kushtet për udhëtimet e tyre ikonike në Wonderland dhe Neverland.

Titulli origjinal: Come Away
Filmi fillon: 07.01.2021
Zgjatja e filmit: 94 Minuta
Shteti/Viti: USA, GBR/2020
Lloji: Aventure, Dramë, Fantazi
Aktorë: Angelina Jolie, Gugu Mbatha-Raw, Michael Caine
Regjisori: Brenda Chapman
Distributori: Taramount film d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Kur vëllai i tyre i madh vdes, Peter dhe Alice përpiqen të shpëtojnë prindërit e tyre nga dëshpërimi, derisa ata detyrohen të zgjedhin midis shtëpisë dhe imagjinatës. Duke përgatitur kështu kushtet për udhëtimet e tyre ikonike në Wonderland dhe Neverland.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu