Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Cocaine Bear

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Cocaine Bear

Një grup i çuditshëm policësh, kriminelësh, turistësh dhe adoleshentësh mblidhen në një pyll të Gjeorgjisë, ku një ari i zi 500 paund kalon në një tërbim vrastar pasi ka gëlltitur pa dashje kokainë.

Titulli origjinal: Cocaine Bear
Filmi fillon: 23.02.2023
Zgjatja e filmit: 95 Minuta
Shteti/Viti: USA/2023
Lloji: Triller
Aktorë: Ray Liotta, Keri Russell, Alden Ehrenreich, Margo Martindale, Kristofer Hivju
Regjisori: Elizabeth Banks
Distributori: UIP-B.V.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një grup i çuditshëm policësh, kriminelësh, turistësh dhe adoleshentësh mblidhen në një pyll të Gjeorgjisë, ku një ari i zi 500 paund kalon në një tërbim vrastar pasi ka gëlltitur pa dashje kokainë.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu