Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Chickenhare and the Hamster of Darkness

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Chickenhare and the Hamster of Darkness

Ndiqni një hero të ri të lindur gjysmë pulë dhe gjysmë lepur. I etur për t'u përshtatur dhe për t'u ndjerë i dashur, pavarësisht dallimeve të tij, ai është i fiksuar pas aventurave, pavarësisht ngathtësisë së tij.

Titulli origjinal: Chickenhare and the Hamster of Darkness
Filmi fillon: 14.07.2022
Zgjatja e filmit: 91 Minuta
Shteti/Viti: BEL, FRA/2022
Lloji: Animacion, Komedi
Regjisori: Ben Stassen, Benjamin Mousquet
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Ndiqni një hero të ri të lindur gjysmë pulë dhe gjysmë lepur. I etur për t'u përshtatur dhe për t'u ndjerë i dashur, pavarësisht dallimeve të tij, ai është i fiksuar pas aventurave, pavarësisht ngathtësisë së tij.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu