Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Checkered Ninja

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Checkered Ninja

Një kukull Ninxha me Kuadrate e poseduar, bëhet shok me adoleshentin Aleks në mënyrë që të hakmerret për vrasjen e një punëtori të fabrikës së fëmijëve të varfër. Ninxha me kuadrate ndihmon Aleksin të mundë bullizmin që i bëhet në shkollë gjithashtu dhe të arrijë dashurinë e jetës së tij. Ndërsa Aleksi e mëson atë se hakmarrja e përgjakshme nuk është ndryshe nga krimi i përgjakshëm.

Titulli origjinal: Ternet ninja
Filmi fillon: 02.05.2019
Zgjatja e filmit: 81 Minuta
Shteti/Viti: DNK/2018
Lloji: 6583, Komedi
Aktorë: Anders Matthesen, Alfred Bjerre Larsen, Emma Sehested Høeg
Regjisori: Thorbjørn Christoffersen, Anders Matthesen
Distributori: Puzzle Production & Distribution

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një kukull Ninxha me Kuadrate e poseduar, bëhet shok me adoleshentin Aleks në mënyrë që të hakmerret për vrasjen e një punëtori të fabrikës së fëmijëve të varfër. Ninxha me kuadrate ndihmon Aleksin të mundë bullizmin që i bëhet në shkollë gjithashtu dhe të arrijë dashurinë e jetës së tij. Ndërsa Aleksi e mëson atë se hakmarrja e përgjakshme nuk është ndryshe nga krimi i përgjakshëm.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu