Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Cats

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Cats

Një maçok i quajtur Blanket jeton prej një kohe të gjatë në apartamentin e një ndërtese të lartë në qytet, me të birin Cloak. Një ditë, kurioz për botën jashtë, Cloak vendos të largohet nga shtëpia dhe niset në një aventurë për të gjetur parajsën legjendare të maceve.

Titulli origjinal: Cats
Filmi fillon: 11.10.2018
Zgjatja e filmit: 105 Minuta
Shteti/Viti: CHN/2017
Lloji: Animacion, Aventure
Regjisori: Gary Wang
Distributori: 2i Film d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D
  • Digital 3D

Përmbajtja

Një maçok i quajtur Blanket jeton prej një kohe të gjatë në apartamentin e një ndërtese të lartë në qytet, me të birin Cloak. Një ditë, kurioz për botën jashtë, Cloak vendos të largohet nga shtëpia dhe niset në një aventurë për të gjetur parajsën legjendare të maceve.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu