Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Botë e Mrekullueshme

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Botë e Mrekullueshme

Clades janë një familje legjendare eksploruesish, por dallimet mes tyre vënë në rrezik misionin e tyre më të fundit dhe më të rëndësishëm.

Titulli origjinal: Strange World
Filmi fillon: 24.11.2022
Zgjatja e filmit: 102 Minuta
Shteti/Viti: USA/2022
Lloji: Animacion, Aksion, Aventure
Regjisori: Don Hall
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D
  • Digital 3D

Përmbajtja

Clades janë një familje legjendare eksploruesish, por dallimet mes tyre vënë në rrezik misionin e tyre më të fundit dhe më të rëndësishëm.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu