Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Bombshell

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Bombshell

Një grup grash dalin kundër drejtuesit të Fox News, Roger Alies dhe atmosferës toksike që ai kishte krijuar.

Titulli origjinal: Bombshell
Filmi fillon: 26.12.2019
Zgjatja e filmit: 108 Minuta
Shteti/Viti: CAN, USA/2019
Lloji: Biografi, Dramë
Aktorë: Margot Robbie, Charlize Theron, Nicole Kidman, John Lithgow
Regjisori: Jay Roach
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një grup grash dalin kundër drejtuesit të Fox News, Roger Alies dhe atmosferës toksike që ai kishte krijuar.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu