Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Bolero në vilën e pleqve

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Bolero në vilën e pleqve

Në qendër të filmit është një çift pleqsh që janë të detyruar të jetojnë të vetëm në fundjetën e tyre edhe pse kanë tre fëmijë. Biri i tyre u siguron një punëtore shtëpie, në dukje një vajzë e qetë dhe e përkushtuar, por vajza e pleqve që në impaktin e parë duket se nuk e pëlqen aspak mysafiren e re në shtëpinë e prindërve, duke bërë që të zhbiroj mbi jetën e saj nga ku mëson se me kë ka të bëjë.

Titulli origjinal: Bolero në vilën e pleqve
Filmi fillon: 03.02.2022
Zgjatja e filmit: 101 Minuta
Lloji: Dramë
Aktorë: Robert Ndrenika, Margarita Xhepa, Gentiana Ramadani, Olta Daku, Olta Gixhari, Afrim Mucaj
Regjisori: Spartak Pecani
Distributori: Eclipse SA Film Production

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Në qendër të filmit është një çift pleqsh që janë të detyruar të jetojnë të vetëm në fundjetën e tyre edhe pse kanë tre fëmijë. Biri i tyre u siguron një punëtore shtëpie, në dukje një vajzë e qetë dhe e përkushtuar, por vajza e pleqve që në impaktin e parë duket se nuk e pëlqen aspak mysafiren e re në shtëpinë e prindërve, duke bërë që të zhbiroj mbi jetën e saj nga ku mëson se me kë ka të bëjë.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu