Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

BLACKPINK THE MOVIE

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

BLACKPINK THE MOVIE

"BLACKPINK THE MOVIE" është një film që përkujton përvjetorin e pestë të debutimit të grupit shumë të dashur botëror, BLACKPINK, i përbërë nga katër anëtare: Jisoo, Jennie, Rosé dhe Lisa.

Titulli origjinal: BLACKPINK: THE MOVIE
Filmi fillon: 04.08.2021
Zgjatja e filmit: 100 Minuta
Shteti/Viti: USA/2020
Lloji: Dokumentar
Aktorë: JISOO, JENNIE, ROSÉ, LISA
Regjisori: Caroline Suh
Distributori: Trafalgar Releasing Ltd

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

"BLACKPINK THE MOVIE" është një film që përkujton përvjetorin e pestë të debutimit të grupit shumë të dashur botëror, BLACKPINK, i përbërë nga katër anëtare: Jisoo, Jennie, Rosé dhe Lisa.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu