Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Black Widow

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Black Widow

Një film mbi Natasha Romanoff në ngjarjet midis filmave "Captain America: Civil War" dhe "Avengers: Infinity War".

Titulli origjinal: Black Widow
Filmi fillon: 08.07.2021
Zgjatja e filmit: 133 Minuta
Shteti/Viti: USA/2020
Lloji: Aksion, Aventure, Fantazi
Aktorë: Scarlett Johansson, David Harbour, Florence Pugh, O-T Fagbenle, Rachel Weisz
Regjisori: Cate Shortland
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 3D
  • Digital 2D

Përmbajtja

Një film mbi Natasha Romanoff në ngjarjet midis filmave "Captain America: Civil War" dhe "Avengers: Infinity War".

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu