Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Black Box

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Black Box

Pasi ka humbur gruan dhe kujtesën në një aksident me makinë, një baba i ve i nënshtrohet një trajtimi eksperimental të dhimbshëm, që e bën të dyshojë se kush është ai në të vërtetë.

Titulli origjinal: Boite Noire
Filmi fillon: 30.09.2021
Zgjatja e filmit: 100 Minuta
Shteti/Viti: FRA/2021
Lloji: Dramë, Triller
Aktorë: Pierre Niney, Lou de Laage, Andre Dussollier
Regjisori: Yann Gozlan
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Pasi ka humbur gruan dhe kujtesën në një aksident me makinë, një baba i ve i nënshtrohet një trajtimi eksperimental të dhimbshëm, që e bën të dyshojë se kush është ai në të vërtetë.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu