Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

 Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn

Pas ndarjes nga Joker, Harley Quinn bashkohet me superheroinat Black Canary, Huntress dhe Renee Montoya për të shpëtuar një vajzë të re nga një kriminel i ligë.

Titulli origjinal: Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
Filmi fillon: 06.02.2020
Zgjatja e filmit: 109 Minuta
Shteti/Viti: USA/2020
Lloji: Aksion, Aventure, Krim
Aktorë: Margot Robbie, Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollett-Bell, Ewan McGregor, Rosie Perez, Ali Wong
Regjisori: Cathy Yan
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Pas ndarjes nga Joker, Harley Quinn bashkohet me superheroinat Black Canary, Huntress dhe Renee Montoya për të shpëtuar një vajzë të re nga një kriminel i ligë.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu