Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Billie Eilish: Live at the O2 (Extended Cut)

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Billie Eilish: Live at the O2 (Extended Cut)

Për herë të parë në karrierën e saj, Billie Eilish publikon një rekord vizual të performancës së saj të mrekullueshme live në kinematë në mbarë botën. Të premten, më 27 janar, vetëm për një natë, shikuesit mund të përjetojnë filmin e koncertit që të lë pa frymë, të filmuar në The O2 në Londër. Versioni "Extended Cut" i pa transmetuar kurrë më parë i këtij filmi koncert i çon shikuesit në një udhëtim tërheqës vizualisht nga fillimi në fund, në zemrën e turit botëror "Happier Than Ever" të Billie Eilish.

Titulli origjinal: Billie Eilish: Live at the O2 (Extended Cut)
Filmi fillon: 27.01.2023
Zgjatja e filmit: 105 Minuta
Shteti/Viti: USA/2022
Lloji: Koncert
Aktorë: Billie Eilish, Finneas O’Connell, Andrew Marshall
Regjisori: Sam Wrench
Distributori: Trafalgar Releasing Ltd

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Për herë të parë në karrierën e saj, fituesja e një çmimi Oscar dhe shumë çmimeve GRAMMY, superylli botëror Billie Eilish publikon një rekord vizual të performancës së saj të mrekullueshme live në kinematë në mbarë botën. Të premten, më 27 janar, vetëm për një natë, shikuesit mund të përjetojnë filmin e drejtpërdrejtë të koncertit që të lë pa frymë, të filmuar në The O2 në Londër. Versioni "Extended Cut" i pa transmetuar kurrë më parë i këtij filmi koncert i çon shikuesit në një udhëtim tërheqës vizualisht nga fillimi në fund, në zemrën e turit botëror "Happier Than Ever" të Billie Eilish. Drejtuar nga Sam Wrench, i cili kapi koncertin me 20 kamera me sensorë të plotë me xham kinematografik, kjo ekstravagancë vizuale përmban performancën e plotë të koncertit të 27 këngëve në pak më shumë se 95 minuta, si dhe momente intime dhe të paharrueshme mes Billie dhe audiencës së saj. Billie Eilish Live at The O2 së fundmi u nominua për filmin më të mirë muzikor për çmimet e ardhshme GRAMMY 2023.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu