Beauty and the Beast

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Beauty and the Beast

Një përshtatje e përrallës së Disney, rreth një princi bishë dhe një vajze të re, që bie në dashuri me të.

Titulli origjinal: Beauty and the Beast
Filmi fillon: 16.03.2017
Zgjatja e filmit: 129 Minuta
Shteti/Viti: USA/2017
Lloji: Fantazi
Aktorë: Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans, Josh Gad, Ian McKellan, Emma Thompson
Regjisori: Bill Condon
Distributori: 2i Film d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 3D

Përmbajtja

Një përshtatje e përrallës së Disney, rreth një princi bishë dhe një vajze të re, që bie në dashuri me të.

Programi i filmit

Na vjen keq! Programi i filmit nuk është bërë akoma publik.
Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu


Komentet e përdoruesit

Disney, 08.02.2017

BatB

A mund te me tregoni ku mund ta gjej kete foto me permasa te medha sepse nuk klikohet per tu zgjeruar. Ju lutem me tregoni...