Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Beast

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Beast

Një baba dhe dy vajzat e tij adoleshente e gjejnë veten të gjuajtur nga një luan i frikshëm që synon të provojë se Savanna ka vetëm një grabitqar.

Titulli origjinal: Beast
Filmi fillon: 08.09.2022
Zgjatja e filmit: 93 Minuta
Shteti/Viti: USA/2022
Lloji: Triller, Aksion
Aktorë: Idris Elba, Sharlto Copley, Iyana Halley, Leah Jeffries
Regjisori: Baltasar Kormákur
Distributori: UIP-B.V.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një baba dhe dy vajzat e tij adoleshente e gjejnë veten të gjuajtur nga një luan i frikshëm që synon të provojë se Savanna ka vetëm një grabitqar.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu