Baywatch

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Baywatch

Roja i përkushtuar i bregdetit, Mitch Buchanan do të rekrutojë një punonjës të ri. Së bashku, ata do të zbulojnë një komplot kriminal lokal, i cili kërcënon të ardhmen e gjirit.

Titulli origjinal: Baywatch
Filmi fillon: 01.06.2017
Zgjatja e filmit: 116 Minuta
Shteti/Viti: USA/2016
Lloji: Komedi
Aktorë: Zac Efron, Alexandra Daddario, Dwayne Johnson
Regjisori: Seth Gordon
Distributori: CONSTANTIN FILM MKD DOOEL Skopje

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Roja i përkushtuar i bregdetit, Mitch Buchanan do të rekrutojë një punonjës të ri. Së bashku, ata do të zbulojnë një komplot kriminal lokal, i cili kërcënon të ardhmen e gjirit.

Programi i filmit

Na vjen keq! Programi i filmit nuk është bërë akoma publik.
Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu


Komentet e përdoruesit

Banka, 09.08.2017

Shefi

Na keni merzitur me sherbimin. Me shume se 30min me prit per nje bilete. Ndajini nje kase te jete vetem bileta dhe nje per kokoshka