Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Barb and Star Go to Vista Del Mar

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Barb and Star Go to Vista Del Mar

Mike gjatë gjithë jetës, Barb dhe Star nisen në aventurën e tyre më të madhe kur vendosin të largohen për herë të parë qytetin e tyre të vogël Midwestern.

Titulli origjinal: Barb and Star go to Vista del Mar
Filmi fillon: 29.04.2021
Zgjatja e filmit: 107 Minuta
Shteti/Viti: USA/2019
Lloji: Komedi
Aktorë: Kristen Wiig, Annie Mumolo, Jamie Dornan, Damon Wayans Jr.
Regjisori: Josh Greenbaum
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Mike gjatë gjithë jetës, Barb dhe Star nisen në aventurën e tyre më të madhe kur vendosin të largohen për herë të parë qytetin e tyre të vogël Midwestern.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu