Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Babylon

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Babylon

Një histori e ambicies së madhe dhe të tepruar, që tregon ngritjen dhe rënien e personazheve të shumtë gjatë një epoke dekadence dhe shthurjeje të shfrenuar në Hollywoodin e hershëm.

Titulli origjinal: Babylon
Filmi fillon: 19.01.2023
Zgjatja e filmit: 183 Minuta
Shteti/Viti: USA/2022
Lloji: Dramë, Histori, Komedi
Aktorë: Brad Pitt, Margot Robbie, Jean Smart, Diego Calva, Li Jun Li
Regjisori: Damien Chazelle
Distributori: CONSTANTIN FILM MKD DOOEL Skopje

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një histori e ambicies së madhe dhe të tepruar, që tregon ngritjen dhe rënien e personazheve të shumtë gjatë një epoke dekadence dhe shthurjeje të shfrenuar në Hollywoodin e hershëm.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu