Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

BTS: Yet To Come

BTS: Yet To Come

Bashkohuni me RM, Jin, SUGA, j-hope, Jimin, V dhe JungKook në këtë prerje të veçantë kinematografike, të riedituar dhe të ripërpunuar për ekranin e madh. Shikoni kënde të reja nga afër dhe një pamje krejtësisht të re të të gjithë koncertit, BTS "Yet To Come" në Busan. Me këngë hit nga e gjithë karriera e grupit, duke përfshirë "Dynamite", "Butter" dhe "IDOL", plus performancën e parë të "Run BTS" nga albumi i fundit i grupit "Proof".

Titulli origjinal: BTS: Yet to Come in Cinemas
Filmi fillon: 01.02.2023
Zgjatja e filmit: 104 Minuta
Shteti/Viti: KOR/2022
Lloji: Koncert
Aktorë: Jung Kook, SUGA, j-hope, V, Jin, Jimin, RM
Regjisori: Yoon Dong Oh
Distributori: Trafalgar Releasing Ltd

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Bashkohuni me RM, Jin, SUGA, j-hope, Jimin, V dhe JungKook në këtë prerje të veçantë kinematografike, të riedituar dhe të ripërpunuar për ekranin e madh. Shikoni kënde të reja nga afër dhe një pamje krejtësisht të re të të gjithë koncertit, BTS "Yet To Come" në Busan. Me këngë hit nga e gjithë karriera e grupit, duke përfshirë "Dynamite", "Butter" dhe "IDOL", plus performancën e parë të "Run BTS" nga albumi i fundit i grupit "Proof".

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu