Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Komentet e përdoruesit

Avengers: Infinity War

PokoLoko, 10.06.2018

Avengers

Ishte nje filem shume I bukur por doli me pak vonese

, 06.05.2018

.

Kinema pa lidhje kot mbani stad te till kur nuk beni dot te mundur mbledhjen e buxhetit per ta nxjerr filmin ne kohen e duhur.

Prenga, 02.05.2018

Avenger

Thjesht kostoja e transmetimit te filmit mbas 2 javesh esh shum her me e lir :D

Sergioseferi, 02.05.2018

Avengers

Jo po nxirreni mbas 2 vjetesh kot pa lidhje

Bisei, 01.05.2018

Filmi del super vone

Romina111, 30.04.2018

Avengers

Si ka mundesi qe AIW E jepni kaq vone nga gjithe pjesa tjeter e botes? Filmi tashme ka dale ne internet dhe kjo eshte edhe nje humbje fitimesh per ju. Personi qe merret me release e filmave mesa duket nuk po ben nje pune te mire. Madje dhe ANT MAN del 12 DITE ME VONESE. Te pakten merni mundimin dhe shpjegojuni fansave arsyen pse duhet te presim kaq gjate.

meto, 30.04.2018

Avengers INFINITY WAR

Si eshte e mundur qe nje film te cilin fansat e marvel e presin per 10 vite e vendosni ne kinema 15 dite pasi ka bere debutimin boteror ? Ne te gjithe boten eshte dhene me 26 prille por ne Tirane me 15 maj. Edhe Mali i Zi e ka dhene me 26 prille. INFINITY WAR, vetem ne fundjaven e hapjes ka sjelle 630 milion dollare budget per Disney. Edhe kte e ka arritur pa ndihmen e Kines te cilet jan 1/4 e popullsis boterore. Imaginoni pak fitimet tuaja. Thuajini edhe drejtorit tuaj te marketingut qe publiceti paguhet, e vertete por edhe te sjelle fitime. Nuk mbushen sallat me 30 sek publicitet te Top Channel. Kaq kisha. Faleminderit.

Trego më shumë Trego më pak

Rdt, 27.04.2018

Nese mund tu pyes cne filmi del ne 10 maj kur ne disa shtete ka dale ne 25 prill dhe sot ne 27 prill. E dija se cineplexx i nxirrte filmat ne kohen e tyre reale si ne global release...

Rexha12, 07.04.2018

Do doja te dija , pse filmi del ne 10 maj kur screen boteror e ka ne date 27 prill shum faleminderit

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu