Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Avengers: Infinity War

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Trego të gjithë vlerësimet
Avengers: Infinity War

Avengers dhe aleatët e tyre duhet të jenë të gatshëm të sakrifikojnë gjithçka në një përpjekje për të mposhtur te plotfuqishmin Thanosin, përpara se shpërthimi i tij i shkatërrimit t'i japë fund universit.

Titulli origjinal: Avengers: Infinity War
Filmi fillon: 10.05.2018
Zgjatja e filmit: 149 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Aksion
Aktorë: Robert Downey Jr., Bendict Cumberbatch, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Chadwick Boseman
Regjisori: Anthony Russo, Joe Russo
Distributori: 2i Film d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 3D
  • Digital 2D

Përmbajtja

Avengers dhe aleatët e tyre duhet të jenë të gatshëm të sakrifikojnë gjithçka në një përpjekje për të mposhtur te plotfuqishmin Thanosin, përpara se shpërthimi i tij i shkatërrimit t'i japë fund universit.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu


Komentet e përdoruesit

Trego të gjithë vlerësimet

PokoLoko, 10.06.2018

Avengers

Ishte nje filem shume I bukur por doli me pak vonese

, 06.05.2018

.

Kinema pa lidhje kot mbani stad te till kur nuk beni dot te mundur mbledhjen e buxhetit per ta nxjerr filmin ne kohen e duhur.

Prenga, 02.05.2018

Avenger

Thjesht kostoja e transmetimit te filmit mbas 2 javesh esh shum her me e lir :D