Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Komentet e përdoruesit

Avengers: Endgame

SilviP, 14.04.2019

Beyond expectations.

Juljoshahini, 18.04.2019

Super

Super

GameOver, 20.04.2019

THE END IS COMING

SUPEER!!

Mkasemi, 23.04.2019

Avenge the Fallen

Lovely, 26.04.2019

Filmi me i bukur qe ka pare, pa dhe do shohe universi jone!

Zamira87, 02.05.2019

Super Film

Patrik961, 02.05.2019

Super film, CGI Fantastike, 3 ore totalisht qe ia vlejne

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu