Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Avengers: Age of Ultron

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Avengers: Age of Ultron

Kur Tony Stark përpiqet të fillojë një program paqeruajtës, gjërat nuk shkojnë ashtu siç duhet dhe tani është në dorën e Avengers të ndalojnë Ultronin e lig dhe planet e tij të tmerrshme.

Titulli origjinal: The Avengers: Age of Ultron
Filmi fillon: 30.04.2015
Zgjatja e filmit: 141 Minuta
Shteti/Viti: USA/2015
Lloji: Aksion, Aventure
Aktorë: Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Chris Evans, Scarlett Johansson, Mark Ruffalo, Jeremy Renner
Regjisori: Joss Whedon
Distributori: 2i Film d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D
  • Digital 3D

Përmbajtja

Kur Tony Stark përpiqet të fillojë një program paqeruajtës, gjërat nuk shkojnë ashtu siç duhet dhe tani është në dorën e Avengers të ndalojnë Ultronin e lig dhe planet e tij të tmerrshme. Filmat që përfshihen janë: Thor: The Dark World, Captain America: Winter Soldier, Edgar Wright's Ant-Man, and Guardians of the Galaxy.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu