Atomic Blonde

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Atomic Blonde

Një agjente e infiltruar dërgohet në Berlin gjatë Luftës së Ftohtë për të investiguar mbi vrasjen e një tjetër agjenti dhe për të rimarrë listën e humbur të agjentëve spiunë.

Titulli origjinal: Atomic Blonde
Filmi fillon: 17.08.2017
Zgjatja e filmit: 115 Minuta
Shteti/Viti: USA/2017
Lloji: Aksion, Triller
Aktorë: Charlize Theron, James McAvoy, John Goodman, Sofia Boutella
Regjisori: David Leitch
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një agjente e infiltruar dërgohet në Berlin gjatë Luftës së Ftohtë për të investiguar mbi vrasjen e një tjetër agjenti dhe për të rimarrë listën e humbur të agjentëve spiunë.

Programi i filmit

Na vjen keq! Programi i filmit nuk është bërë akoma publik.
Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu