Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Asterix: The Secret of the Magic Potion

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Asterix: The Secret of the Magic Potion

Pas rënies nga pema gjatë mbledhjes së bimës së veshtullit, Druid Panoramix vendos se ka ardhur koha për të siguruar të ardhmen e fshatit. I shoqëruar nga Asterix dhe Obelix, ai ndërmerr një udhëtim për në botën Gallic, për të mësuar sekretin e Ilaçit Magjik.

Titulli origjinal: Astérix: Le secret de la potion magique
Filmi fillon: 20.12.2018
Zgjatja e filmit: 105 Minuta
Shteti/Viti: FRA/2018
Lloji: Animacion
Aktorë: Christian Clavier, Guillaume Briat, Alex Lutz
Regjisori: Alexandre Astier, Louis Clichy
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D
  • Digital 3D

Përmbajtja

Pas rënies nga pema gjatë mbledhjes së bimës së veshtullit, Druid Panoramix vendos se ka ardhur koha për të siguruar të ardhmen e fshatit. I shoqëruar nga Asterix dhe Obelix, ai ndërmerr një udhëtim për në botën Gallic, për të mësuar sekretin e Ilaçit Magjik.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu