Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Asterix & Obelix: The Middle Kingdom

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Asterix & Obelix: The Middle Kingdom

Vajza e vetme e perandorit kinez Han Xuandi, shpëton nga një princ i rreptë dhe kërkon ndihmë nga Galët dhe dy luftëtarët trima Asterix dhe Obelix.

Titulli origjinal: Astérix & Obélix: L'Empire du Milieu
Filmi fillon: 02.02.2023
Shteti/Viti: FRA/2023
Lloji: Familjar, Komedi, Aventure
Aktorë: Zlatan Ibrahimović, Guillaume Canet, Gilles Lellouche, Pierre Richard, Marion Cotillard, Vincent Cassel
Regjisori: Guillaume Canet
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Vajza e vetme e perandorit kinez Han Xuandi, shpëton nga një princ i rreptë dhe kërkon ndihmë nga Galët dhe dy luftëtarët trima Asterix dhe Obelix.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu