Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Arrëthyesi (Balet), Bolshoi, 2018

Arrëthyesi (Balet), Bolshoi, 2018

Në prag të Krishtlindjeve, arrëthyesi i Marie transformohet në mënyrë magjike në një princ dhe kështu nis aventura e tyre e mrekullueshme. Kjo vepër klasike e pushimeve rikthehet në skenën madhështore të Bolshoi për një transmetim të drejtpërdrejtë të një historie të përjetshme, me një koreografi nga Tchaikovsky.

Titulli origjinal: Der Nussknacker (Ballett), Moskau Bolshoi, 2018
Filmi fillon: 23.12.2018
Zgjatja e filmit: 140 Minuta
Shteti/Viti: RUS/2018
Lloji: Balet, Transmetim-Live
Distributori: Cikanek management

Versioni i disponueshëm

  • Satellit-Live HD

Përmbajtja

Në prag të Krishtlindjeve, arrëthyesi i Marie transformohet në mënyrë magjike në një princ dhe kështu nis aventura e tyre e mrekullueshme. Kjo vepër klasike e pushimeve rikthehet në skenën madhështore të Bolshoi për një transmetim të drejtpërdrejtë të një historie të përjetshme, me një koreografi nga Tchaikovsky.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu